Brangakmeniai

Juvelyrinei parduotuvei "Aukso deivė" galite įsigyti arba užsakyti reikalinga Jums brilianta: skirtingos formos, dydžio, spalvos, švarumo ir kitu parametru.

Taip pat galim pasiūllyti arba užsakyti:  smaragdus, safyrus, rubinus, turmalinus, perlus arba kitus naturalius akmenis.

 

Deimantus gaubia gausybė legendų, tikima jų magiška galia. Jie tapo turtingumo simboliu, todėl deimantų galima pamatyti beveik visose karūnose, brangakmenių lobynuose ir rinkiniuose.

Briliantas - apdirbtas deimantas, turintis ne mažiau 57 briaunų. Šiomis dienomis, briliantai naudojami kaip brangakmeniai papuošalams arba kaip talismanas, turintis mistinių galių.

Pagal Aukščiausią briliantų tarybą (HRD) briliantai pagalšvarumą klasifikuojami:

Spalva graduojama naudojantabėcėlės raides nuo D iki Z:

Prieš dešimtmečius buvo tikima, kad briliantai pasižymi paslaptinga galia. Jiems būdavo priskiriamos gydomosios savybės. Nešiojami ant kairiosios rankos turėjo saugoti nuo priešų, laukinių žvėrių, nuodų ir košmarų. Buvo tikima, kad briliantai padeda atsikratyti liūdesio ir rūpesčių. Savininkui turi suteikti energijos ir pasitikėjimo savimi, padėti pasireikšti įvairiems jo talentams. Todėl šie akmenys žadino emocijas.

TitulinisAuksasApie musPaslaugosKontaktaiGraviravimasTurite klausimų?Prekės pirkimasBrangakmeniai

VESTUVINIAI ŽIEDAI

DIRBINIAI SU PERLU,GINTARU

DIRBINIAI IŠ SIDABRO

UAB „Aukso deivė“. Auksas, vestuviniai ziedai, juvelyriniai dirbiniai, suzadetuviu ziedai, aukso dirbiniai, briliantai, vestuviniai žiedai, investicinis auksas, aukso pardavimas, briliantas, juvelyro paslaugos, juvelyrines parduotuves, juvelyriniai akmenys, auksiniai ziedai, sidabriniai ziedai, aukso ziedai, juvelyriniu dirbiniu gamyba, prekyba briliantais, graviravimas Klaipedoje, Klaipeda.
2020 © Visos teisės saugomos. Sprendimas: www.webmod.lt